Objednávka workshopu

29. 5. 2024 18:30 – Jak přežít s pokojovkami

Jak přežít s pokojovkami

Pro každého kdo se chce něco naučit, odpočinout si zasmát se pěstitelským fuc*upům, dát si něco dobrého a ušpinit se od hlíny a navrch si odnést nové pokojovky.

Kurz pokojových rostlin

Pokojovky jsou dekorací do interiéru a podle toho by i měly vypadat, ne vždy se to může dařit. Proto jsem připravila můj workshop, kde se během tří hodin naučíte, že mít krásné pokojovky není raketová věda.

Co si z workshopu odnesete?

Naučíte se vaše pokojovky starat s pravidelností a bez stresu, znát signály které vám dávají když je něco v nepořádku a osvojit si jednoduché kroky k tomu být opravdový král džungle.

Pro koho je workshop?

Ať jste zelený začátečník nebo pokročilý pěstitel, odnesete si cenné rady a informace díky kterým budou vaše pokojovky korunou krásy vašeho bydlení.

Workshop je postaven nejen na radách a informacích z praxe, ale odpovídám zde také na časté otázky, které jsem dostala snad od každého pěstitele. Také přidám pokojovkové neúspěchy, které jsem i já sama zažila a dozvíte se, jak se jim vyvarovat.

A co vás čeká?

  • Jak a kde koupit pokojovky a jak nepodcenit výběr
  • Podmínky – světlo, vlhkost vzduchu, teplota. Jak to máte doma?
  • Zálivka – jak ji vyladit k dokonalosti?
  • Substrát a přesazování v praxi. Namícháme si ideální univerzální substrát a přesadíme si pokojovky. Dvě pak s vámi pojedou domů.
  • Množení rostlin – jak to dělat správně aby se to podařilo?

Budu připravena i na vaše otázky a zkušenosti si vyměníte i s ostatními účastníky. Bude vás maximálně pět a tedy je prostor opravdu pro každého.

Do začátku kurzu zbývá

Dní
Hodin
Minut
Vteřin
Časomíra vypnuta

Informace o workshopu

1 700 Kč

Kontakt

Nebo mi napište na email, instagram, facebook.

Pokud nemáte zrovna čas, nevadí.
Zanechte mi vaše tel. číslo a já se vám ozvu.

Mám zájem o workshop

Na základě vašich údajů vám zašlu platební údaje a souhrn informací do emailu. Objednávka je platná až po uhrazení.