Proengineers studio

Mladá plzeňská projekční kancelář, která vám ráda navrhne studii rodinného nebo bytového domu a poté dokumentaci pro stavební povolení či provedení stavby.

Obsah článku

Kanceláře architektonického a projektového studia jsou zařízené s důrazem na minimalismus a funkčnost. I proto se perfektně snoubí s divokostí rostlin.

Jak probíhala realizace

Do kanceláří jsem osadila truhlíky v mramorovém vzoru, tak aby rostliny odpovídaly světelným možnostem každé z místností. Rostliny se v nich dají jednoduše udržovat a zároveň tvoří kompaktní celek a je s nimi lehká manipulace.

Do velké zasedací místnosti jsem zkombinovala několik velkých dominantních rostlin společně s kaskádovitě použitými menšími rostlinami tak, aby byl celek opět kompaktní.

Co o mě řekli

Od té doby, co jsme do naší kanceláře zařadili kytky od firmy „Pokojovky od Lucie“, se náš pracovní prostor proměnil v harmonické a více přírodní prostředí. Kytky nám byly dodány v estetických truhlících a i po několika měsících vypadají pořád skvěle, což svědčí o jejich vynikající kvalitě. Lucie nám kromě krásných rostlin poskytla i hydrometr a hnojivo, aby péče o ně byla co nejjednodušší. Velmi oceňujeme i přiložený návod na péči o kytky, který nám pomohl lépe porozumět potřebám našich nových zelených spolupracovníků. Doporučujeme „Pokojovky od Lucie“ všem, kdo chtějí přinést do svého pracovního prostoru kousek přírody spolu s prvotřídním servisem.

Martin Kapoun
Proengineers studio
Lucie Pluhařová
Lucie Pluhařová
Facebook
Twitter
LinkedIn

Připojte se zdarma k naší komunitě milovníků pokojových rostlin a nezmeškejte žádnou novinku!

Darujte znalosti, které vytrvají celý život

Obdarujte své nejbližší workshopem pokojovek a darujte znalosti, které neuvadnou. Naučím vás péči o rostliny tak, aby kvetly dlouhodobě, ať už je venku zima nebo léto. Bude to nejen o teorii, ale také se zamažeme od hlíny a já vás provedu vším, co k správné peči o pokojovky patří.

Kontakt

Nebo mi napište na email, instagram, facebook.

Pokud nemáte zrovna čas, nevadí.
Zanechte mi vaše tel. číslo a já se vám ozvu.

Přihlaste se k odběru

Připojte se zdarma k naší komunitě milovníků pokojových rostlin a nezmeškejte žádnou novinku!