RVLT digital

RVLT Digital je pražská digitální agentura, která spolupracuje s českými a zahraničními klienty na digitálních projektech.

Obsah článku

Digitální agentura RVLT digital sídlí v žižkovském domě Radost a mají zde několik krásných velkých kanceláří a zasedacích místností.

Jak probíhala realizace?

Jelikož je ve firmě i několik nadšenců do pěstování pokojovek, nebála jsem se volit ani náročnější kousky, protože vím že o ně bude postaráno. Na jaře roku 2023 jsme udělali společný workshop, kdy jsme rostliny přesadili a více si řekli k péči.

Na závěr jsem vybrala rostliny i do největší zasedací místnosti. Ta má dostatek denního světla, takže v tomto ohledu jsem nebyla omezována.

Co o mě řekli

S Lucií byla radost spolupracovat, je opravdovou odbornicí a udělala nám i výborný workshop. Stejně povedený byl i výsledek spolupráce – naše kanceláře jsou díky rostlinám útulnější a příjemnější. Moc děkujeme!

RVLT digital

Lucie Pluhařová
Lucie Pluhařová
Facebook
Twitter
LinkedIn

Připojte se zdarma k naší komunitě milovníků pokojových rostlin a nezmeškejte žádnou novinku!

Darujte znalosti, které vytrvají celý život

Obdarujte své nejbližší workshopem pokojovek a darujte znalosti, které neuvadnou. Naučím vás péči o rostliny tak, aby kvetly dlouhodobě, ať už je venku zima nebo léto. Bude to nejen o teorii, ale také se zamažeme od hlíny a já vás provedu vším, co k správné peči o pokojovky patří.

Kontakt

Nebo mi napište na email, instagram, facebook.

Pokud nemáte zrovna čas, nevadí.
Zanechte mi vaše tel. číslo a já se vám ozvu.

Přihlaste se k odběru

Připojte se zdarma k naší komunitě milovníků pokojových rostlin a nezmeškejte žádnou novinku!